Цьогорічний внесок платників КОЗЕЛЬЩИНСЬКОГО відділення Кременчуцької ОДПІ на підтримку української армії – майже 1 млн. грн.

Цьогорічний внесок платників КОЗЕЛЬЩИНСЬКОГО відділення Кременчуцької

ОДПІ на підтримку української армії –

майже 1 млн. грн.

За січень-квітень 2016 року платники податків Козельщинського відділення Кременчуцької ОДПІ до державного бюджету перерахували майже 0,9 млн. грн. військового збору.

Нагадуємо, справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Загалом збір було запроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області