Акція "16 днів проти насильства"

Щорічно у листопаді-грудні в Україні проходить акція «16 днів проти насильства». Традиційно установи та організації Козельщинського району приєдналися до проведення акції у 2014році. У Козельщинському НВК, Василівській та Бреусівській загальноосвітніх школах спеціалістами та фахівцем із соціальної роботи  Козельщинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено бесіди та тренінгові заняття на тему запобігання насильству у сім’ї та у суспільстві в цілому. Вражає досить зріле відношення учнівської молоді до проблеми конфліктів-навіть школярі 10-13років розуміють, що  велику частину глобальних проблем  в наш час дуже часто спричиняють непорозуміння, небажання людей розпочати шлях до компромісу.

.