Звернення голови райдержадміністрації Віктора Сербина до Дня пам’яті жертв політичних репресій

Шановні земляки!

Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

Мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», було страчено або приречено на тортури і голодну смерть на засланні.

Це був час зневіри, відчаю та безнадії. Але попри величезні втрати наш народ вистояв і спромігся вирватися з лап репресивної машини.

З кожним роком свідків тих трагічних подій стає менше, однак ми маємо пам’ятати кожного, передавати нащадкам правду про минуле і гідно вшановувати безвинних жертв.

Схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій, а також за визволення та повернення додому сучасних в’язнів.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Віктор СЕРБИН

голова Козельщинської районної державної адміністрації