Засідання робочої групи з питань проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення в Козельщинському район

У середу, 24 червня, відбулося засідання робочої групи з питань проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення в Козельщинському районі. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Сербин Віктор Іванович, заступник голови райдержадміністрації, голова робочої групи Нетикша Євген Володимирович, члени робочої групи. Окрім того, на нараду були запрошені голови сільських та селищних рад району.

Також у засіданні взяла участь Левченко Оксана Олександрівна - директор приватного підприємства «Форас-Ленд».

На порядку денному було два питання:

1. Розгляд листа  Полтавської обласної державної адміністрації про порядок проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення.

2. Розгляд пропозиції директора ПП «Форас-Ленд» щодо участі у проведенні аудиту земель сільськогосподарського призначення по сільських та селищних радах районуна взаємовигідних умовах.

Рішення робочої групи:

1. Лист Полтавської обласної державної адміністрації про порядок проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення прийняти до відома.

2. Інформацію директора приватного підприємства «Форас-Ленд» Левченко О.О., щодо прийняття участі у проведенні аудиту земель сільськогосподарського призначення в Козельщинському районі на предмет виявлення фактів незаконного використання земель, ухилення від оподаткування чи зміни цільового призначення, взяти до уваги.

3. Погодити залучення до проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення в якості спеціаліста з питань землеустрою, ПП «Форас-Ленд» на безоплатній основі.