Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

У четвер, 23 липня, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На нараді начальник Козельщинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Остапенко А.О. інформував присутніх про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів аграрного сектору під час проведення жнивної компанії, про запобігання виникненню нещасних випадків на водних об’єктах району під час купального сезону, про місця забору води для потреб пожежогасіння на території району та їх облаштування, про проведену роботу по запобіганню виникнення пожеж у лісових масивах району.

Крім того, було затверджено розрахунок укриття населення в Козельщинському  районі.