Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

13 жовтня під головуванням виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Нетикші Євгена Володимировича відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядок денний виносилося два питання.

З першого питання доповідав головний лікар КНП «Козельщинська ЦРЛ» Колесніков С.І., який проінформував присутніх про епідемічну ситуацію на території району та встановлення рівня епідемічної небезпеки в умовах поширення на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

З другого питання виступив провідний інспектор Козельщинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Неборак В.С., який доповів про хід інвентаризації потенційно небезпечних об’єктів (ПНО), що становлять потенційну загрозу виникнення надзвичайних ситуацій.

За результатами обговорення були прийняті настпуні рішення:

- рекомендувати селищним, сільським радам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами);

- з 00 год. 00 хв. 12 жовтня 2020 р. на території Козельщинського району забезпечити виконання карантинних заходів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, визначеного актуальним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 35 від 09 жовтня

2020 р. для Полтавської області;

- керуватися протокольними рішеннями Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо встановленого рівня  епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (,,зелений”, ,,жовтий”, ,,помаранчевий” або ,,червоний”) на території  області або окремої адміністративно-територіальної одиниці, які розміщуються на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua);

- Козельщинському відділенню поліції, Козельщинському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області забезпечити контроль за встановленими на території Козельщинського району обмежувальними заходами, відповідного рівня епідемічної небезпеки згідно норм постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), та відповідно до зонування епідемічних загроз визначеного актуальним протоколом № 35 від 09.10.2020 р. Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

- відділу управління персоналом, організаційної, інформаційної діяльності, захисту персональних даних, виявлення та запобігання корупції апарату райдержадміністрації, селищним, сільським радам забезпечити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо неухильного виконання карантинних заходів, відповідно до « «жовтого» рівнів епідемічної загрози, визначеного актуальним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 35 від 09 жовтня 2020 р. для Полтавської області.

Крім того, було затверджено Перелік потенційно небезпечних об’єктів на 2021 рік.