За добу в області виявили один новий випадок захворювання на COVID-19

За добу в області виявили один новий випадок захворювання на COVID-19

На Полтавщині з початку карантину зафіксували 264 випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Зокрема, один новий випадок за добу – в Кременчуці.

Про це повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов у своєму telegram-каналі.

Географія поширення захворювання: Кременчук – 104 (нових за добу – 1), Полтава – 40, Кременчуцький район – 33, Миргородський район із містом Миргород – 14, Горішні Плавні – 13, Кобеляцький район – 12, Зіньківський район – 10, Полтавський район – 7, Карлівський район – 5, Лубни – 4, Лубенський, Чутівський і Глобинський райони – по 4, Козельщинський район – 3, Пирятинський та Оржицький райони – по 2, Машівський, Котелевський і Хорольський райони – по 1.

Одужали від коронавірусної хвороби вже 184 жителі області.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 0,66%.