З Козельщинського району на військову службу відправили перших призовників

З Козельщинського району на військову службу відправили перших призовників

Сьогодні, 7-го жовтня, на строкову службу з району відправили перших п’ять призовників. За словами Військового комісара Козельщинському РВК майора Юрія Кушка, цієї осині до лав Збройних Сил та Національної гвардії України заплановано призвати 12 юнаків.

Проводжати призовників приїхали батьки, друзі та кохані. У світлиці військкомату військовий комісар Юрій Кушко урочисто вручив їм військові квитки, подякував батькам за виховання захисників Вітчизни та побажав юнакам доброго путі і гарної служби. Він ще раз заспокоїв батьків, нагадавши їм про те, що строковиків до виконання бойових завдань у зоні проведення АТО не залучають.

Побажаємо цим хлопцям успіхів у службі, мужності та витримки, які так необхідні справжнім чоловікам, їх рідним терпіння та бадьорості, а дівчатам – дочекатися своїх коханих. І нагадаємо, що кожний справжній чоловік має пройти армійську службу та навчитися володіти зброєю, щоб у разі необхідності захистити свою країну.                                                                                         А.ФАЛЮШ