Вітання голови райдержадміністрації Віктора Сербина з нагоди Дня вишиванки

Вітання голови райдержадміністрації Віктора Сербина з нагоди Дня вишиванки

Шановні земляки!

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг. В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні. Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні. Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного.

Вiтаємо усіх  вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!