ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПРИДБАННЯ ЖИТЛА У 2018 РОЦІ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА ЗА КОШТИ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ.

05.09.2018 під головуванням виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Тригубенко С. В. відбулося засідання робочої групи з розгляду питань придбання житла у 2018  році для дітей-сиріт та осіб з їх числа за кошти субвенції з державного бюджету.

На порядок денний було винесено питання придбання для особи з числа дітей-сиріт за кошти субвенції з державного бюджету житлового будинку на території Оленівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області.

Доповідав начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Пожитько П.А., який повідомив, що у 2018 році Урядом прийнято рішення про надання субвенцій з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа, загальною площею не більше 40 кв.м. У разі перевищення граничного розміру – придбання можливе за умови дофінансування з інших джерел, не заборонених законом. Службою у справах дітей спільно з виконкомом Оленівської сільської ради підготовлено пакет документів для ініціювання питання придбання для особи з числа дітей-сиріт житлового будинку площею 48,5 кв.м. частково за кошти державної субвенції та особи, для якої купується житло.

За результатами обговорення питання було прийнято рішення про направлення до обласної комісії щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, пропозиції про виділення з державного бюджету районному бюджету субвенції у розмірі 88267 гривень на придбання житла для особи з числа дітей-сиріт.