Відбулась щотижнева нарада у голови

15.01.2018 року відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації Олександра Перепелиці.

На нараді були присутні: голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники окремих підприємств, установ та організацій району.

У ході наради Тетяна Фидря, начальник архівного відділу райдержадміністрації, доповіла про виконання плану архівної справи у 2017 році.

Доповідач зазначила, що архівний відділ діє на підставі Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи» та інших нормативно-правових документів.  Вся робота відображена в плані розвитку архівної справи на 2017 рік, який затверджено і погоджено директором Державного архіву Полтавської області у грудні 2016 року.

Основним завданням архівного відділу на сьогодні є прийом документів від Козельщинської селищної виборчої комісії, допомога 8-ми сільським радам, що створили об’єднану територіальну громаду з упорядкуванням документів повністю по 2017 рік та прийом зазначених документів в архів. Проблемним питанням є створення ще одного архівосховища.

З другого питання порядку денного доповіла Тетяна Карнаух, начальник відділу культури і туризму, про підготовку та проведення тематичних заходів, присвячених Дню Соборності України у закладах культури району.

На виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №871 «Про День Соборності України» розроблено план заходів, згідно яких передбачено проведення тематичних урочистих заходів в закладах культури Козельщинського району.  А саме: тематична година «Соборна Україна : від ідеї до життя», історична поличка «Ланцюг історії не перерветься», виставка-літопис «Соборна і єдина, моя ти Україно!», година державності «Вона наш витвір,наша мрія, соборна, вільна Україна», історичне віконце «Єдина навіки рідна країна», уроки мужності «У Крутах кувалась воля країни» та інші.

Про надзвичайні події, які виникли протягом тижня доповів в.о. начальника Козельщинського РС УДСНС України в Полтавській області – Ігор Логовський.

Про ряд виконання доручень, даних на попередніх нарадах   інформували керівники окремих підприємств, установ та організацій району.

По закінченню наради Олександр Перепелиця запросив присутніх  взяти участь у заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України.