Відбулась апаратна нарада

10 вересня виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко провела апаратну нараду, на якій були присутні голова районної ради, в.о. керівника апарату райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники окремих підприємств, установ та організацій району.

З першого питання «Про стан готовності бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роки» звітували          : Стрілець Наталія Яківна -  в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації; Хоменко Андрій Вікторович -  в.о. головного лікаря Козельщинської ЦРЛ; Барабаш Анатолій Олександрович - в.о. головного лікаря Козельщинського ЦПМСД;  Лісова         Тетяна Іванівна - директор Козельщинської ЦБС;

Про проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення у Козельщинському районі доповідав Бука Василь Іванович - начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Далі звітувала про проведену роботу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за січень-липень 2018 року

Білан Світлана Вікторівна- директор районного Центру зайнятості.

З   четвертого  питання порядку денного про надзвичайні події, що виникли протягом тижня, доповів Остапенко Андрій Олександрович- начальник Козельщинського РС ГУ ДСНС України в Полтавській області.

По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та визначено терміни виконання.