«Усиновлення – це любов назавжди»

З метою акцентування уваги на питаннях влаштування в сім’ї громадян України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в рамках проведення всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди», службою у справах дітей спільно з Козельщинським районним центром для сім’ї, дітей та молоді 28 вересня на центральній площі смт. Козельщина проведено відповідну акцію-флешмоб. До участі у флешмобі запрошено батьків-вихователів та дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу, прийомну матір з дітьми, опікунів, піклувальників, волонтерів, небайдужих громадян. Під час флешмобу навколо банера з надписом «30 вересня – День усиновлення «Усиновлення – це любов назавжди. Шукаємо батьків, які будуть так любити!»» було гамірно, кругом метушилася дітвора з червоними та рожевими кульками у вигляді серця. Працівники служби у справах дітей, районного центру для сім’ї, дітей та молоді разом із волонтерами роздавали перехожим різнокольорові кульки, тематичні буклети, брошюри та листівки. Поряд із банером був розміщений стіл з буклетами і листівками відповідної тематики.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник служби у справах дітей Козельщинської райдержадміністрації Петро Пожитько. Він щиро подякував батькам-вихователям ДБСТ, прийомній матері, опікунам, піклувальникам, патронатним вихователям за доброту, чуйність, людяність по відношенню до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких вони виховують та вже виховали, побажав їм щастя, здоров’я, сімейного благополуччя.

Протягом флешмобу з кількома родинами та громадянами проведено індивідуальні бесіди щодо питань усиновлення дітей, виховання в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, особливостей різних способів влаштування дітей, батьки-вихователі та прийомні батьки ділилися своїми цікавими історіями.

Після закінчення заходу банер та стіл з буклетами і листівками відповідної тематики розміщено в фойє райдерждміністрації до 5 жовтня 2018 року.