Свято в Козельщині

Свято в Козельщині

2 жовтня в районному центрі відбулись дві знакові події. Козельщина святкувала 90-річчя заснування районної газети ,,Козельщинські вісті” і 50-річчя Козельщинської дитячої музичної школи.

Святкування ювілею районної газети відбувалось у стилі ,,Голубого вогника”. В ньому взяли участь нинішні працівники і ветерани газетярської ниви. Прозвучали добрі слова на адресу тих, хто стояв біля витоків газети, хто протягом багатьох років створював її обличчя та наповнював матеріалами.

Із словами привітання до присутніх звернулись голова райдержадміністрації Віктор Сербин і голова районної ради Юрій Марченко. Вони побажали колективу нових творчих успіхів, а ветеранам подякували за їх працю, побажали здоров’я і наснаги ще на багато років. Керівники району вручили колективу газети вітальну адресу і Грамоту районної державної адміністрації та районної ради.

Цього ж дня в центрі селища зранку звучала музика. Педагоги і вихованці музичної школи організували чудовий святковий концерт. Лились мелодії різних напрямків, років і стилів. Виконавців тісно оточили жителі селища і з задоволенням реагували на музику і слова ведучих.

Заступник голови райдержадміністрації Євген Нетикша привітав колектив музичної школи із ювілеєм, побажав нових успіхів у творчому вихованні підростаючого покоління і вручив Грамоту районної державної адміністрації та районної ради.