Робочий візит голови райдержадміністрації до Бреусівської сільської ради

11 серпня 2020 року робоча група райдержадміністрації здійснила поїздку до Бреусівської сільської ради. Голова райдержадміністрації Віктор Сербин та заступник голови Євген Нетикша разом із Бреусівським сільським головою Юрієм Чаплянкою та землевпорядником сільської ради Віталієм Яровим за результатами аудиту обговорили питання законності використання земель сільської ради. Сільському голові запропоновано підготувати інформацію про наявні факти використання земель без відповідних документів.

Віктор Сербин разом Юрієм Чаплянкою оглянули Бреусівську загальноосвітню школу, де саме проводяться оновлення системи освітлення. Директор закладу Оксана Опришко супроводжувала голову райдержадміністрації і сільського голову та давала змістовні пояснення щодо  стану підготовки навчального закладу до нового навчального року. Було обговорено проблемні питання, Віктор Іванович запевнив, що він надасть всю можливу допомогу у їх вирішенні.

Також Віктор Іванович ознайомився із Бреусівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини. Головний лікар Лариса Рогізна проінформувала про стан надання медичних послуг населенню, умови роботи медичних працівників, матеріально-технічне забезпечення амбулаторії.