Рівень захворюваності на коронавірус

14 вересня на нараді у голови райдержадміністрації розглянуто питання про проведення роботи з призначення житлових субсидій на наступний період з 1 жовтня 2020 року. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Жайворонок проінформував про стан призначення субсидій, новації в законодавстві з цього питання та проблеми, які виникають в ході цієї роботи. Також Ігор Віталійович проаналізував заяви громадян, які надійшли до управління протягом 2020 року. Значну частину заяв склали скарги на малі суми призначених субсидій та відмову у їх призначення. Голова райдержадміністрації Віктор Сербин сказав, що хоча кількість заяв за поточний рік зменшилась у порівнянні з минулим, але все одно залишається значною. Основна причина цього – недостатня інформованість населення про порядок призначення субсидій, а саме: терміни подачі документів, їх перелік та форми тощо. Для усунення цих та інших недоліків необхідно на  веб-сторінці райдержадміністрації, в мережі Фейсбук, на інформаційних стендах в управління соціального захисту райдержадміністрації, селищних та сільських рад постійно оприлюднювати роз’яснюючи матеріали з питань призначення житлових субсидій на опалювальний період.

Начальник Козельщинського Районного  сектору Головного управління ДСНС України в Полтавській області Андрій Остапенко доповів про надзвичайні події, які виникли протягом минулого періоду. Особливу увагу доповідач звернув на те, що у зв’язку із сухою та жаркою погодою зберігається високий рівень небезпеки виникнення пожеж.

Віктор Іванович зауважив, що хоча Районним сектором, як його працівниками особисто, так і через засоби масової інформації, проводиться значна робота з населенням, керівниками підприємств, установ та організацій щодо дотримання правил пожежної безпеки, але, на жаль, не завжди ця робота виявляється дієвою. Рятувальниками майже постійно реєструються випадки необережного поводження з вогнем, і що найбільш небезпечно, випалювання на полях рослинних решток. Тому необхідно аналізувати кожен випадок пожежі на полях та спільно з працівниками поліції встановити винуватців, і якщо такі будуть, вжити заходів з їх покарання.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення, надано доручення та доведено до виконавців.

В нараді взяв участь голова районної ради Юрій Марченко.