Рівень захворюванності на коронавірус

За минулу добу на Полтавщині зафіксували 3 нові випадки захворювання на коронавірус

Загалом від початку карантину в Полтавській області діагностували 494 випадки захворювання на COVID-19.

Одужали вже 353 жителі області, продовжують лікування 126 людей.

Географія поширення інфекції: Кременчук – 143, Полтава – 131 (2 нові випадки), Кременчуцький район – 33, Горішні Плавні – 31, Кобеляцький район – 23, Полтавський район – 20 (1 новий випадок), Гадяч – 18, Миргородський район – 15, Зіньківський район – 10, Лубни – 9, Гадяцький район – 7, Машівський район – 7, Чутівський район – 6, Оржицький, Карлівський і Глобинський райони – по 5, Лохвицький, Козельщинський і Пирятинський райони – по 4, Решетилівський, Котелевський, Лубенський і Хорольський райони – по 3, Диканський район – 2.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 11, 8%.

Більше новин про Полтавщину – на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov.