Проведено урок-тренінг з нагоди Дня Конституції України

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
З нагоди державного свята - Дня Конституції 21 червня 2018 року в приміщенні відділу “Козельщинського бюро правової допомоги“ для учнів Козельщинської загальноосвітньолї школи І-ІІІ ступенів за участю заступника начальника відділу «Козельщинське бюро правової допомоги» Литовченко Аліни, головного спеціаліста відділу «Козельщинське бюро правової допомоги» Наталії Огирь, начальника Козельщинського районного ВДВС ГТУЮ у Полтавській області Олени Мєдвєдєвої, начальника Козельщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Вікторії Філоненко, консультанта Козельщинської державної нотаріальної контори Юлії Риженко проведено урок-тренінг. Учням розповіли про історію прийняття Конституції України, провели інтерактивні ігри, пояснили про головні засади основного Закону України.