Про проект «Неймовірні села України 2020»

Про проект «Неймовірні села України 2020»

З  метою сприяння розвитку сільських територій та регіональної економіки, підвищення привабливості життя у селі, онлайн-виданням AgroPortal оголошено V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020».

Конкурс проводитиметься з 13 липня по 15 грудня 2020 року за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні, подача заявок на конкурс - з 13 липня по 31 серпня 2020 року, його призовий фонд складає 100 тис. грн.

Форматом конкурсу передбачено відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій, розробленого громадою для свого населеного пункту, реалізація якого сприятиме вирішенню проблем охорони навколишнього середовища, управління відходами, відновлювальної енергетики, зеленого туризму, реконструкції історико-культурної спадщини.

З  умовами та термінами проведення якого докладніше можна ознайомитися на сайті AgroPortal (http://agroportal.ua/publishing/konkurs/) у розділі «Конкурс».