Привітання голови райдержадміністрації Віктора Сербина з Днем працівників сільського господарства

Шановні аграрії Козельщинського району!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву.

Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Щиро дякую вам, працівники сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку.

Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, на покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви!

Віктор СЕРБИН, голова Козельщинської районної державної адміністрації