Привітання голови Козельщинської районної державної адміністрації Віктора СЕРБИНА з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Шановні зв’язківці Козельщинського району! Від щирого серця вітаю вас із професійним  святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку! Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогресс. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування.

Бажаю всім вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.
  Хай всі ваші плани будуть реалізовані!

Віктор СЕРБИН, голова Козельщинської районної державної адміністрації