Під керівництвом в.о. голови Козельщинської районної державної адміністрації Віталія Гордієнка, сьогодні, 26 листопада 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови Козельщинської районної ради Юрія Марченка, заступника голови райдержадміністрації Світлани Тригубенко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району.

Про стан фізичної культури та спорту в районі доповів Володимир Березовський, голова МО ГО ВФСТ «Колос».

«Місцевий осередок громадської організації  Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» в Козельщинському районі  відповідно своїх статутних повноважень займається розвитком фізичної культури та спорту серед всіх верств сільського населення. При районній організації «Колос» працює дитячо-юнацька спортивна школа, де проходять спортивну підготовку 180 учнів під керівництвом 8 тренерів- викладачів. Збірними командами ДЮСШ в обласних чемпіонатах та турнірах завойовано більше 160 нагород різного ґатунку. У 2018 році 3 спортсмени виконали норматив КМС України, ще 4 стали першорозрядниками, 24 спортсменам присвоєно масові спортивні  та  юнацькі розряди.

Місцевим осередком «Колос» та спортивною школою  організовано та проведено спортивні заходи відповідно календарного плану: наймасовіші Спартакіада серед підприємств та організацій району, обласний турнір з настільного тенісу серед ветеранів спорту, чемпіонати району з видів спорту, турніри до державних та професійних свят. МО ГО «Колос» тісно співпрацює з районними федераціями футболу, яких зараз 2 в нашому районі. Через МО ГО «Колос» фінансуються  6- інструкторів, які проводять заходи по місцю проживання та організовують команди для участі в районних спортивних заходах.

При МО ВФСТ «Колос» працює рада ветеранів сільського спорту, проводяться змагання серед ветеранів з настільного тенісу, футболу, армспорту, пляжного волейболу, шахів та шашок. Збірні команди ветеранів беруть участь в змаганнях обласного та Всеукраїнського рівня.

Протягом звітного періоду покращилася матеріальна база наших спортсменів за інціативою голови районної ради Юрія Борисовича Марченка  проведено реконструкцію районного стадіону, загальна сума вкладених коштів 2 млн.187тис.грн .(600тис. - обласний бюджет, 1млн.-кошти залучені депутатом обласної ради Коваленком Олександром Андрійовичем, 500тис – благодійний фонд біланівського ГЗК, 87тис районний бюджет)…»  Про це йдеться у доповіді. Також Володимир Березовський вказав на ряд проблем та можливі шляхи їх вирішень.

Крім цього, на нараді присутні обговорили питання, що стосуються охорони здоров’я громадян, про що доповіла Ольга Явтушенко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги, та питання стану організації харчування закладів дошкільної та загальної середньої освіти, доповіла Наталія Стрілець, в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації.

У ході проведення наради в.о. голови райдержадміністрації було дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.