Перший дзвоник-2018 пролунав!

1 і 3 вересня у всіх школах району пролунав перший дзвоник,  який розпочав новий навчальний рік.

Для першачків і старшокласників цей день є одним  з найбільш зворушливих. За багаторічну історію відзначення свята Першого дзвоника він став Днем знань, початком нового та незвіданого, першим кроком у «маленьке» доросле життя. Урочисто  його відзначили у кожній школі Козельщинського району. Свята відкривав Державний Гімн України. Школярі, вчителі, батьки, представники влади традиційно зібрались, щоб разом розпочати новий навчальний рік.

3 вересня Козельщинську ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідала виконувач обов’язків голови Козельщинської районної державної адміністрації Світлана Тригубенко.

Світлана Володимирівна привітала з 40-річним ювілеєм школи. І усім, хто розпочав новий навчальний рік побажала наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів.

Цей святковий сонячний день не обійшовся також без подяк і нагород. Кращим з кращих вручені грамоти, а школа отримала від гостей щедрі подарунки.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, яких в цьому навчальному році - 52.

На завершення урочистої лінійки, хвилююче задзвенів дзвіночок, який покликав школярів до класів на перший урок.