Освітяни на шляху реалізації Концепції Нової української школи

28 серпня 2018 року освітяни району традиційно провели серпневу педагогічну конференцію  «Освіта Козельщинського району на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 навчального року та основні завдання на 2017/2018 навчальний рік». Для участі в зібранні були запрошені також керівники органів місцевого самоврядування, очільники районних служб, що співпрацюють з органами освіти. У роботі конференції взяли участь голова районної ради Юрій Марченко, Козельщинський селищний голова Олександр Троцький, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко.  У виступах учасників конференції звучала думка про те, що освіта, попри зміни і нововведення, є і залишиться основою прогресу людства. У зв’язку з цим перед освітянами стоїть завдання формування в молодих українців таких якостей, як: прагнення до навчання упродовж усього життя; постійний пошук найкращих шляхів розв’язання життєвих проблем; готовність своєю навчальною, а потім і фаховою працею закласти підмурівок власного соціального успіху і зробити внесок у громадську, державну справу. Ідеологією цієї  реформи є концепція «Нова українська школа», над реалізацією якої педагоги активно працюють уже сьогодні.