ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Козельщинський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у військовій частині А0281.

Підписавши контракт, Ви отримуєте: на сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10500 до 12500 грн.

Один раз на рік надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання (на підставі відповідних підтверджуючих документів),грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

В 199 навчальному центрі Десантно-штурмових військ Збройних Сил України проводиться підготовка військовослужбовців за контрактом за наступними спеціальностями:

- військовослужбовців призваних з військових комісаріатів;

- стpілецькі та розвідувальні спеціальності (стpілецькі) - стрілець;

- танкові спеціальності - механік-водій, навідник-оператор;

- спеціальності бойових машин і бpонетpанспоpтеpів (бойових машин десанту, колісних бpонетpанспоpтеpів) - водій, навідник, механік-водій, навідник-оператор;

- спеціальності артилерії - оператор, навідник;

- спеціальності з експлуатації автомобільної техніки (автомобілів) - водій.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні:

з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу — строком на 3 роки;

з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу — строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

з військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану — до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію;

з військовослужбовцями строкової військової служби та військовослужбовцями військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактому період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію строком на 6 місяців.

Військова частина дислокується в м. Житомир.

За детальнішою інформацією звертатися до Козельщинського РВК: смт.Козельщина, вул.Остроградського, 106. тел. (+380 68) 868 8685.