Місцева комісія ТЕБ і НС затвердила карантинні обмеження на території району

У Козельщинській райдержадміністрації відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядок денний виносилося питання про епідемічну ситуацію на території району та встановлення «помаранчевого рівня» епідемічної небезпеки відповідно до актуального рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 р. № 36 для Полтавської області  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (урахуванням змін, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956),  в умовах поширення на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Прийнято наступні рішення:

1. Продовжити карантин на території району до 31 грудня 2020 року відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р.          № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Рекомендувати сільським та селищним радам відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” ( з урахуванням змін, що внесені постановою КМУ від 13.10.2020 року № 956):

- з 00 год. 00 хв. 19 жовтня 2020 р. забезпечити виконання карантинних заходів «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, визначеного актуальним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 36 від 15.10.2020 року;

- з 00 год. 00 хв. 19 жовтня 2020 р. на території Козельщинського району заборонити проведення будь-яких заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, як в приміщеннях так і на обмежених чи відкритих територіях (концерти, зібрання тощо) визначеного актуальним рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 29 від 16.10.2020 року.

3. Рекомендувати закладам середньої освіти на території Козельщинського району встановити з 19 до 30 жовтня 2020 року канікули з урахуванням епідеміологічної ситуації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 ( з урахуванням змін, що внесені постановою КМУ від 13.10.2020 року № 956).