Історія успіху підприємця

Однією із активних форм підтримки безробітних, які перебувають на обліку в Козельщинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості – є надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. Яскравим прикладом успішної організації власної справи за сприяння служби зайнятості є історія підприємця Загребельного Сергія Вікторовича.

Залишившись без роботи, Сергій Вікторович звернувся до Козельщинської районної філії. У ході співбесіди із кар’єрним радником  Загребельний С.І. дізнався про послугу служби зайнятості, яка його зацікавила – це можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. Маючи досвід роботи на керівних посадах, навики роботи з управління персоналом та прекрасні організаторські здібності, а також  бажання працювати, вирішив спробувати себе і стати підприємцем. Дотримуючись рекомендації фахівців служби зайнятості, Сергій Вікторович  охоче відвідав інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?», а також пройшов навчання на курсах цільового призначення за напрямом «Основи підприємницької діяльності». Здобувши необхідні знання щодо ведення власної справи, Сергій Вікторович захистив бізнес-план на тему «Відкриття станції технічного обслуговування».

Після отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю       Загребельний С.В. орендував приміщення та закупив необхідне обладнання для надання послуг  з технічного обслуговування та ремонту автомобілів. Крім того Сергій Вікторович прийняв на роботу найманого працівника.

На сьогоднішній день Загребельний С.В.- успішний підприємець, який за допомогою служби зайнятості зміг реалізувати свою мрію. Всім, хто бажає відкрити власну справу, Сергій Вікторович радить повірити у себе. Перш за все необхідно поставити чітку мету, якої хочеш досягти. А служба зайнятості допоможе в її реалізації.

В свою чергу Козельщинська районна філія Полтавського ОЦЗ бажає Сергію Вікторовичу невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, успіху та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя.

Заступник начальника відділу

надання соціальних послуг

Козельщинської районної філії

Полтавського ОЦЗ                                                                   І.Євстропова