Голова райдержадміністрації Віктор Сербин взяв участь у роботі сесії Козельщинської селищної ради

22 травня 2020 року голова Козельщинської райдержадміністрації Віктор Сербин взяв участь у роботі двадцять п’ятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання. У своєму виступі перед депутатами селищної ради Віктор Іванович зауважив, що на даний час він вивчає основні проблемні питання району, визначає шляхи їх вирішення. Район йому знайомий, так що найближчим часом він планує повноцінно включитись в роботу. Віктор Іванович відзначив, що депутатський корпус селищної ради професійний, досвідчений і виважений, вболіває за благополуччя громади. Голова райдержадміністрації висловив надію, що в цей непростий час, коли держава перебуває в стані війни, економіка постраждала в результаті епідемії коронавірусу, райдержадміністрація спільно з громадою, депутатським корпусом прикладуть максимум зусиль для вирішення соціально-економічних проблем. ,,Я розраховую на ваше розуміння, підтримку і допомогу, спільну працю на благо громади району” – наголосив Віктор Сербин.