Дорогі освітяни!

У день професійного свята прийміть слова найщирішої вдячності за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Вчитель не просто дає знання – вчитель виховує. До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє.

Глибоко переконані у тому, що Ваш професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка районної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району. Ми шануємо вашу мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість. Вашими зусиллями, шановні педагоги, твориться майбутнє України.

Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення та великого людського щастя.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Здоров’я Вам, невичерпної творчої наснаги та нових педагогічних звершень.