День знань у школах району

1 вересня у всіх школах району пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік.

День знань у Козельщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цього дня голова районної державної адміністрації Олександр Перепелиця був присутній на святі в Козельщинській ЗОШ I-III ст.
Голова, вітаючи вчителів та учнів з початком нового навчального року, зазначив, що района влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти району.  «Для учнів 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових шкільних вершин, і для хорошого старту завжди потрібна міцна підтримка, у нашому випадку це заходи з покращення матеріально-технічної бази. На потреби Козельщинськоїй ЗОШ І-ІІІ ступенів профінансовано 516 132 тис. грн., проведено поточні ремонти у санвузлах на 1,2,3 поверхах, придбано LED-світильники – 82 999 тис.грн.,  мати «Татамі» - 41 990 тис. грн., інтерактивну дошку – 26 100 тис.грн.,  спортивний інвентар (стіл тенісний) – 4462 тис.грн, а також відремонтовано приміщення роздягальні та тренерської зали на суму 106 867 тис.грн, але на цьому ми не зупиняємось. Попереду ще багато задумів…» - підкреслив голова райдержадміністрації.

У святі також взяли участь голова районної ради Юрій Марченко, генеральний директор ТОВ АФ «Добробут» Олександр Коваленко, головний спеціаліст віділу освіти, сім’ї та молоді Козельщинської райдержадміністрації Наталія Стрілець, начальник Козельщинської філії ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Микола Заїчко.

З початком навчального року учнів також привітала Любов Рома - мама загиблого воїна АТО Костянтина Роми.

Усім, хто розпочав новий навчальний рік шановні гості побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. Цей святковий день не обійшовся також без подяк і нагород. Кращим з кращих були вручені грамоти, присутніх привітали першокласники, лунав перший дзвінок, біля прапора України гордо змінювалась почесна варта, трішки моросив дощ… Та у Козельщинській ЗОШ I-III ст. відбулося справжнє свято, школа приняла 57 першачків.

Свято першого дзвоника у Бреусівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Святково і патріотично відгомонів Перший дзвінок у Бреусівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Школа прийняла нове поповнення, переможці минулого року отримали відзнаки, а шкільні стіни в 24-те наповнились дитячим сміхом.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті, початок нового навчального року став для бреусівських першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях. Для них цей дзвоник продзвенів уперше. Тепер щодня вони дізнаватимуться щось нове та незвідане.
Зі святом 1 вересня учнів Бреусівської ЗОШ І-ІІІ ступенів привітав перший заступник голови Олександр Троцький: "Дорогі, учні, батьки, бабусі, дідусі, шановні вчителі! Я щиро, від імені райдержадміністрації та від себе особисто, вітаю вас зі святом Першого дзвоника – Днем знань! Дорогі діти, на вас чекає 9 місяців напруженої роботи, будьте розумнішими, будьте допитливішими, стараннішими ніж ми, для того щоб зробити Україну вільною і незалежною. Щоб зробити свою Бреусівку кращою. Адже ви бачите зміни, школа з новими вікнами, йде реконструкція системи опалення…

Сьогодні всім присутнім бажаю терпіння миру, злагоди, щастя, здоров’я! Любіть Україну"