Апаратна нарада

06 листопада в.о. голови Козельщинської районної державної адміністрації Віталій Гордієнко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, організацій, установ району.

По першому питанню слухали Ілющенка Сергія Анатолійовича, начальника відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації, який доповів про рекомендації щодо оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації та граничної чисельності працівників таких підрозділів.

З другого питання порядку денного доповідали: Сушко Наталія Анатоліївна, директор Козельщинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка інформувала про роботу із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах (текст інформації додається).

Литовченко Аліна Валентинівна, начальник відділу „Козельщинського бюро     вторинної правової допомоги, яка інформувала про актуальні зміни у чинному законодавстві України, розробку нових законопроектів та інших нормативно-правових актів (текст інформації додається).

Барабаш Анатолій Олександрович, в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства ,,Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської районної ради, який інформував про підготовку структурних підрозділів установи до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.

Колесніков Сергій Іванович, головний лікар комунального некомерційного підприємства ,,Козельщинська центральна районна лікарня“ Козельщинської районної ради, який інформував про підготовку підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.

Стрілець Наталія Яківна, в.о. начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, яка інформувала про підготовку в закладах дошкільної та загальної середньої освіти району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.

Жайворонок Ігор Віталійович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який інформував про новий порядок надання пільг.

Під час апаратної наради в. о. голови райдержадміністрації акцентував увагу на голових напрямках життєдіяльності району і дав ряд доручень.