6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил, військовозобов’язані!

Люди в погонах завжди вважалися елітою держави. Тому саме на вас лежить виконання надзвичайно відповідальної місії — захист рубежів нашої країни, її національних та конституційних інтересів, створення  безпечних умов для всіх громадян України. Ви постійно на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

У цей день ми не тільки вшануємо всіх героїв, що боронять нашу незалежність, але й обов’язково згадаємо тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє нашої країни. Вічна їм пам’ять та слава!

Прийміть слова щирої вдячності за ваш нелегкий, але такий благородний труд! Бажаємо всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави.