23 серпня – День Державного Прапора України, 24 серпня – 26-та річниця незалежності України

Шановні жителі Козельщинського району!

Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!
Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
День Незалежності України – це важливий день для кожного українця, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.
Сьогодні від нас в великій мірі залежить, яким саме буде майбутнє нашої Батьківщини. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку нашого краю.
Від усього серця бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах, і нехай наша славна козацька історія окриляє нас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

Голова районної

державної адміністрації                                                      О.Перепелиця