03.12.2019 року святкує 10-річний ювілей дитячий будинок сімейного типу Бобіренка Валентина Анатолійовича та Бобіренко Тетяни Миколаївни.

За ці 10 років до ДБСТ було влаштовано 15 дітей-сиріт. Батьки-вихователі постійно дбають про створення та поліпшення умов проживання дітей, розвиток їх здібностей та талантів, про навчання та фізичний розвиток, організацію дозвілля та розширення кругозору, оздоровлення та лікування. Вони співпрацюють у вищезазначених питаннях з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, медичних та навчальних закладів, своєчасно проходять курси перепідготовки з проблем виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тож, батьків-вихователів Валентина та Тетяну Бобіренків з нагоди ювілейної дати їх діяльності та за вагомий внесок у сфері забезпечення сімейними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, турботу про їх виховання та розвиток відзначено подякою Козельщинської райдержадміністрації та Козельщинська районної ради.