ОСНОВНІ ЗАХОДИ райдержадміністрацій з 16 вересня по 20 вересня 2019 року

Козельщинський район

16.09

08.10

Щотижнева нараду у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1. Про роботу Козельщинського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо охоплення соціальними послугами вразливих категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки відповідно до Закону України ,,Про соціальні роботу з сім’ями, дітьми та молоддю”.

2.Про виконання доручень, даних на попередніх нарадах.

17.09

10.00

Нарада про стан підготовки до відзначення 76-ї річниці визволення Козельщинського району від фашистських загарбників.

18.09

10.00

Нарада про хід ідентифікації та паспортизації об’єктів, які становлять потенційну загрозу виникнення надзвичайних ситуацій.

19.09

10.00

Нарада про стан забезпечення побутових потреб населення району скрапленим газом.

20.09

10.00

Нарада з питань діяльності клубних закладів щодо збереження традиційної культури.

Начальник відділу управління

персоналом та організаційної роботи