ОСНОВНІ ЗАХОДИ райдержадміністрацій з 11 вересня по 15 вересня 2017 року

Козельщинський район

11.09

10.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про роботу Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді щодо охоплення соціальними послугами соціально вразливих категорій населення відповідно до Закону України ,,Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю”.

2. Про виконання доручень, даних на попередніх нарадах.

12.09

10.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан забезпечення своєчасності виплати поточної заробітної плати та погашення зарплатних боргів на підприємствах, установах та організаціях району.

04.00-16.00

Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Перепелицею О.О. у Пригарівській сільській раді.

17.00-18.00

,,Гаряча” телефонна лінія за участю заступника голови райдержадміністрації.

13.09

10.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про    підготовку до посіву озимих культур урожаю 2018 року та збирання пізніх сільськогосподарських культур.

14.00-16.00

Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Тригубенко С.В. у Рибалківській сільській раді.

14.09

10.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про обмеження руху вантажних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування.

15.09

10.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій громадян.

09.00-13.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Троцьким О.А.

Начальник відділу управління персоналом

та організаційної роботи